Už myslím na Vánoce :o) a strach pod nůžkama!

9. října 2008 v 21:52 | Sabís =) |  Deník
Ahoj všem Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket!

Mám takovou chut´vám napsat ! Asi mi to nějak chybí nebo co, ale tak ten čas je opravdu drahocený! No a co bych vám řekla nového? V říjnu 22. budu mít svátek Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket a já jsem si přála novou bundu, protože tu co mám na toto období je opravdu strašná Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket!!! A maminka mi ji koupila už ted´Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket, ale asi se to bude muset vyřešit s bráškou, který mi chtěl dát taky dáreček, tak se asi podělí o tu částku, protože mamka mi už na konci prázdnin koupila předčasně boty. No chtěla jsem ještě knížku book.gif mini book picture by ChrGrl12, ale budou Vánoce xmas_xmtree.gif picture by missdawn22, tak si na ni budu muset ještě počkat! Navíc si musim ještě přečíst knížky book.gif mini book picture by ChrGrl12, co už mám déle u sebe (a jsou moje). Asi mám hroznou vlastnost číst jen půjčené knížky a ty vlastní ne. No tak se uvidí!

Včera jsem byla v práci, nuda byla Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. Moje vedoucí je fakt děsivá Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. Prej se tam procházim jak kdyby nebylo co k práci a při tom jsem skládala jak pominutá Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket , ona si myslí, že je tam pořád co dělat, ale procházet se mezi regálama je k ničemu, když máte plnej stůl rozbordelařenýho oblečení Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket! Přemýšlím o tom, že dojdu říjen a nechám toho, protože musím dělat i školu a prostě nejsem si tak úplně jistá co a jak.

Jo a dále, po tom co jsme koupili super bundičku, tak jsem jela ke kadeřnici Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket a jsem s vláskama spokojená Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket . Teda ta kadeřnice byla! První si říkám, no to bude hrůza, pak zase, že nezáleží na kadeřnici a pak zase dobrý a pak zase ne. No a potom! Super Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket! Abych to upřesnila, k této kadeřnici jsem šla prvně, vypadala velmi mladě, takže byl trošku strach, ale prej už stříhala někde jinde. No a říkám si, co mi to tam dělá Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket? Ale pak mě ostříhala docela super a příště k ní půjdu asi zase Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket!

Lidičky já mám takovou radost z jedné věci Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket!!! Dneska si to tak kráčím do školy a přemýšlím nad Vánocema xmas_xmtree.gif picture by missdawn22. A přemýšlím, co dám bráškovi. No a odpoledne jsem přišla na něco dokonalého!!! Doufám, že se ti dárek bude líbit bráško! Uvá já mám ale nápady Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket!!! Už ho sháním a až mi ted´přijdou penízky 132.gif image by Salisko, tak se nebudu bát to za ten dáreček utratit!

A možná budu chodit s bráškou do bazenů, jenže on pořád nemá čas Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket a vždycky něco řekne a pak to tak neni. Uvidí se, ale bylo by to fajn!

No tak já se už budu loučit, nějaké novinky tu máte, tak snad vám to k mému životu bude stačit a zase někdy! Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

Sabča 19-1.gif image by Salisko
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monishka Monishka | Web | 10. října 2008 v 14:05 | Reagovat

Tak ok...Chodit sem budu...

2 Lizzy Lizzy | Web | 10. října 2008 v 21:33 | Reagovat

tyjo bundičku i kadeřnici závidim, já bych tky chtěla oboje no každopádně uspěju asi jenom s kadeřnicí, ale apson žhe tak xD

3 Pajjulka ... SB * Pajjulka ... SB * | Web | 11. října 2008 v 21:14 | Reagovat

Teda .... moc moc pěkné novinky jsi o sobě napisala :-)))) ... Mnoo joo, vedoucí je holt vedoucí - ty budou všude stejný ... mnoo a uvidíš, být zase někde kde tě furt někdo buzeruje nemá cenu být ... :-( ... A jakýpak dárek ti crnkul cestou do nosu ?? Nějak to ke mě zašifůj :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama