Říjen 2008

Někdo zůstává a někdo odchází, já dělám obojí

21. října 2008 v 18:35 | Sabís =) |  Deník
No tak to je pech Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket! Snažím se předělat design, ale prostě to nejde Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket, takže si budete muset ještě počkat lidičky! Co se týče téhle stránky! Jde to opravdu z kopce Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket, vím je to moje vina. A těm co se tenhle blog líbil a navštěvovali ho rádi se omlouvám. Nevím co se se mnou stalo, asi za to může to, že tenhle blog zná až moc lidí z mého okolí Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket a zrovna u některých z toho nejsem nadšená. Právě proto mám udělané nové stránky. Neni na nich ještě nic, ale začnu je už propracovávat, ted´mě štve, že zrovna nejde blog! Tento můj malinký svět do kterého jsem vložila plno mého času už oslavil rok. Tenhle blog jsem si založila jen tak, protože jsem jen něco potřebovala vědět a až v srpnu jsem do něj vložila první článek . No ale dost už přemýšlení nad minulým rokem. Někdy se najde čas odejít, lidé se stěhují z bytu do domů a naopak. Na internetu se lidé stěhují do jiných adres. Udělám to samé. Na tento blog budu psát pořád , ale už si budu hlídat komu ze známých se dostane má nová internetová adresa pod ruce. Ale chtěla jsem se zeptat SB, s nimi bych se možná i dala dohromady, zejména Pajjulku a Lizzy bych chtěla mít i na novém blogu za mojí kamarádku Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. Tak mi napište do tohoto článku Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. No tak to by bylo zatím vše a nebojte, já se sem budu stále vracet!

Už myslím na Vánoce :o) a strach pod nůžkama!

9. října 2008 v 21:52 | Sabís =) |  Deník
Ahoj všem Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket!

Mám takovou chut´vám napsat ! Asi mi to nějak chybí nebo co, ale tak ten čas je opravdu drahocený! No a co bych vám řekla nového? V říjnu 22. budu mít svátek Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket a já jsem si přála novou bundu, protože tu co mám na toto období je opravdu strašná Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket!!! A maminka mi ji koupila už ted´Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket, ale asi se to bude muset vyřešit s bráškou, který mi chtěl dát taky dáreček, tak se asi podělí o tu částku, protože mamka mi už na konci prázdnin koupila předčasně boty. No chtěla jsem ještě knížku book.gif mini book picture by ChrGrl12, ale budou Vánoce xmas_xmtree.gif picture by missdawn22, tak si na ni budu muset ještě počkat! Navíc si musim ještě přečíst knížky book.gif mini book picture by ChrGrl12, co už mám déle u sebe (a jsou moje). Asi mám hroznou vlastnost číst jen půjčené knížky a ty vlastní ne. No tak se uvidí!

Včera jsem byla v práci, nuda byla Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. Moje vedoucí je fakt děsivá Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. Prej se tam procházim jak kdyby nebylo co k práci a při tom jsem skládala jak pominutá Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket , ona si myslí, že je tam pořád co dělat, ale procházet se mezi regálama je k ničemu, když máte plnej stůl rozbordelařenýho oblečení Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket! Přemýšlím o tom, že dojdu říjen a nechám toho, protože musím dělat i školu a prostě nejsem si tak úplně jistá co a jak.

Jo a dále, po tom co jsme koupili super bundičku, tak jsem jela ke kadeřnici Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket a jsem s vláskama spokojená Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket . Teda ta kadeřnice byla! První si říkám, no to bude hrůza, pak zase, že nezáleží na kadeřnici a pak zase dobrý a pak zase ne. No a potom! Super Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket! Abych to upřesnila, k této kadeřnici jsem šla prvně, vypadala velmi mladě, takže byl trošku strach, ale prej už stříhala někde jinde. No a říkám si, co mi to tam dělá Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket? Ale pak mě ostříhala docela super a příště k ní půjdu asi zase Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket!

Lidičky já mám takovou radost z jedné věci Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket!!! Dneska si to tak kráčím do školy a přemýšlím nad Vánocema xmas_xmtree.gif picture by missdawn22. A přemýšlím, co dám bráškovi. No a odpoledne jsem přišla na něco dokonalého!!! Doufám, že se ti dárek bude líbit bráško! Uvá já mám ale nápady Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket!!! Už ho sháním a až mi ted´přijdou penízky 132.gif image by Salisko, tak se nebudu bát to za ten dáreček utratit!

A možná budu chodit s bráškou do bazenů, jenže on pořád nemá čas Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket a vždycky něco řekne a pak to tak neni. Uvidí se, ale bylo by to fajn!

No tak já se už budu loučit, nějaké novinky tu máte, tak snad vám to k mému životu bude stačit a zase někdy! Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

Sabča 19-1.gif image by Salisko

Opět se hlásím a trocha z mého víkendu s Marky

6. října 2008 v 20:33 | Sabís =) |  Deník
Ahoj Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Tak jsem opět tady po dlouhé době! Jak se máte? Asi plno lidí tenhle blog už zatratilo Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket, že už na něj nepíšu a asi už nehodláte čekat až se tady zase něco ukáže, ale už dlouho mám v plánu udělat nový blog, ale pořád si nemůžu vybrat přezdívku Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. Prostě to nějak nejde, ale tenhle blog bych nezrušila, psala bych sem pořád , ale asi tak nějak jako ted´. No a jak se mám? Dneska mi neni nejlépe, mám takový divný pocit v břiše, znáte dívčí potíže, ale ted´se cítím nějak nesvá Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. Jinak jsem o víkendu nejela na chalupu , ale za mojí kamarádkou z tábora. Už v pátek a v sobotu jsme se probudily a udělaly si snídani. Bylo to fajn a naše kuchařské schopnosti, no nic moc. Její táta nám den před tím uvařil omáčku (protože nám ráno odjel) a my si už jen dovařily špagety. Jenže Markéta by je nejradši sundala hned z plotny Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket a byly ještě trošku tvrdé, ale jinak byl obídek dobrej! No a pak jsme vyrazily k nám do centra a šly do kina Movie.gif mini film strip picture by ChrGrl12, jenže těsně před kinem jsme se rozhodly, že půjdeme jinam a byla to totální kravina Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. Jmenovali se to Disaster Movie. No občas mi to přišlo vtipné Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket, ale chvílemi jsem si říkala, že snad odejdu Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. Vlastně to nemnělo pořádný děj, přišlo mi, že to udělali strašně narychlo a moc nad tím nepřemýšleli, prostě chtěli stihnout filmy, co jsou ted´v kině a vzniklo z toho tohle Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. Ale byla jsem tam s Marky, takže to bylo v pohodě 3285.gif image by Salisko. Pak jsme jeli ještě do jinýho centra a koupila jsem si takovou záložku do knížky s mopsíkem. Teda ještě jsem přemejšlela nad žirafou, ale Markéta rozhodla, tenhle víkend jsem byla děsně nerozhodná, promin Markéto Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket! No a oblečení jsem si ani nekoupila. Pokoukala jsem a už se těším na Vánoce xmas_xmtree.gif picture by missdawn22, snad víc jak jindy a to je říjen! Tento a nebo začátkem týdne dostanu svou první výplatu 132.gif image by Salisko a už se rozmýšlím co koupím. Ono to možná bude úplně jinak než jsem si plánovala. Přemýšlím jaké dárečky dám komu na Vánoce. Tento rok budu asi dávat jen malinko dárečků, ale za větší penízky 132.gif image by Salisko , žádné nepotřebné věci, ale něco, co potěší Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket! No tak já už asi budu končit! Popíjím zelený čaj a snažím se si navodit pohodu, ale podle představ se to nevede Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. Tak ahoj!
Sabča