Září 2008

Copak se děje? Do země jsem nepropadla ^-^

23. září 2008 v 21:06 | Sabís =) |  Deník
Ahoj všem !
Už dlouho jsem se zde neukázala a přihodilo se zatím mnoho věcí, tak ale ve zkratce!
Chodím stále na základní školu a zatím se tam nějak plácám, už se mi i podařilo chytit plný počet Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket, takže se musím snažit Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket, protože mi jde o hodně, škoda, že jsem mněla odklad! Už bych byla báj báj, ale je to devítka! No ale to je věc druhá, ted´se musím rozhodnout kam dál a to je další složitá věc, nemám zatím nic Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket.
Pořád pracuju jako včelička na své brigádě, to je pořád samé oblečení a člověk už ani neví co skládá a nebo dává na ramínko Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket, ale už v říjnu dostanu svou první výplatu Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket, moje první vydělané penízky.
Co se týče přátel, moje kamarádka byla ted´doma díky své nemoci, jedna ne zrovna štíhlá holka ji srazila na zem a ona z toho mněla pohmožděnou lebku nebo co Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. A co se týká přátel mužského pohlaví Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket, tam je to trošku věc jiná, zejména se týká jednoho KAMARÁDA Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket, určitě chápete nebudeme rozpitvávat Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Jinak si ted´žiju pomněrně normálním životem, občas jsem unavená a nemám moc času a chvíle, co jsou jen pro mě, kdy trávím čas doma, si víc užívám a nejvíc jsem si oblíbila víkendy Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. Ale i tak mám na krku to věčné slovo škola Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket90.gif image by Salisko. No co se dá dělat, vjeli jsme všichni do starých kolejích, prázdniny jsou za námi! Tak já už ukončím těch pár větiček! Zatím se mnějte broučci pěkně! S pozdravem...
Sabík

Zatím tento design

5. září 2008 v 10:25 | Sabís =) |  Oznamováček
Ahoj! Zlobí mi blog, asi to bude tím, jak se změnil vzhled stránek blogu. Nechám tu tenhle design, protože ho ted´ nemůžu zase vracet do mého. Zapla jsem si počítač, protože jsem se chtěla koukat na film, ale nenašla jsem ho. Takže mi nezbyde nic než domácí zdroj filmů. Jsem nemocná, takže musím do postele, nezlobte se!