Srpen 2008

Moje prázdniny =)

27. srpna 2008 v 12:21 | Sabís =) |  Deník
by wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.org
Tak po dlouhé době se zase vracím. Prázdniny nám už odchází a zavírají za sebou pomyslná vrátka. Nesmíme si ale zoufat, nastupujeme opět do škol a na to se určitě každý těší. Na řvoucí učitele, které stejně jen provokujeme, odpočívání bylo dost, máme teď elánu na rozdávání. Nezapomínejte, že začátek je nejduležitější, na nové učitele být, co možná nejhodnější (ale ne se zase vtírat) a jste za vodou! Na ty staré, no to už jste propásli. Ale dost už o škole!
Já vám teď povím jak jsem prožívala ty svoje volné dny po namahavém roce plného učení.
Poslední článek pravil, že odjíždím na tábor, takže co se tam dělo? Byla jsem v posledním oddíle nejstarších dětí, takže jsme měli i trochu volnější řemínek, protože vždycky chtěj aby si to ty děti užily když tam jsou naposled. Jako každý rok jsme měli celotáborovou hru, která se tento rok jmenovala Indiáni. Takže určitě si umíte představit tee-pee (nebo jak se to vlastně píše), indiánské čelenky, tomahavky a plno dalšího co k Indiánům patří.
Toto je náš sporťák, právě připravuje pravý indiánský příbytek
Zahájení celotáborové hry bylo velkolepé, indiány napadly američané, ale s úspěchem zvítězil kmen indiánů.
Jenže to neni všechno, jako každý rok byly akce, jako Jankovská pouť, to se celý tábor sebere a jde do vedlejší vesničky do které přijeli kolotočáři, akce jako blázen!
Takhle nějak to vypadá, když se Indiáni rozprchnou na pouť
Jenže samozřejmě nechybí ani olimpyáda, která byla mimochodem i tento rok opravdová. Dokonce mám i fotografii s maskotem naší olimpyády a svůj vlastní sportovní obrázek
Hodně podivný medvěd
Takhle se lítá, ale zvládla jsem to!
No a plno dalších akciček, ale o těch už nemusím ani povídat, jasná je diskotéka a taky jsme měli pouť i v táboře. Už se těším na příští rok, já totiž ještě můžu jet, protože jsem měla odklad ve škole a jdu teprve do devítky a podle toho se to řídí. No takže se nemůžu dočkat, snad ten rok uteče rychle!
A co bylo po táboře? Samozřejmě se stýskalo, ale co jsem mohla dělat. Odjela jsem na chalupu s rodičema. To víte, docela nuda, ale snažili se a jezdili se mnou i na výlet a do aquaparku. Taky jsem se starala o malé děti Kačenku (3) a o její sestřičku Ivanku (půl roku). No taky jsem celé prázdniny psala kamarádce dopisy a ona mě také. Tak já sem teď dám nějaké fota z toho pobytu na chalupě.
Byli jsme v parku a musela jsem se jít vyfotit k tomuhle velkýmu stromu
To je jedna z fotek co jsem vyfotila v parku.
Taky jsme byli v Kostnici, jestli to tam znáte. Je to v Kutné hoře. Prostě je tam strašně moc kostí a třeba toto je erb.
V centru města Kutná hora.
Tohle je poslední záběr, akorát sedím v autě a odjíždím domu.
Když jsem přijela domu, tak to tam bylo celé rozestavěné, brácha nám dělal přestavbu naší koupelny, chodby a ještě záchodu, ale už to nestihl dodělat, takže v tom bydlíme i teď, ale postupujeme. No a v pondělí jsem byla na poště, v knihovně a jela jsem na Anděl (pro ty co nevědí je to takové Centrum, je tam obchodní dům a tak). Koupila jsem si dvě trička za super cenu. No a našla si moji vytouženou tašku. Taky jsem byla v KFC. No a když jsem jela domu, tak jsem vystoupila o trochu dříve a šla do druhého Centra, co je kousek od mého baráku a našla si brigádu, hned v pondělí na ni jdu, jsem zvědavá, doufám, že to zvládnu, musim se to všechno naučit. Mimochodem bude to v oblečení. No a v úterý jsem byla s bráchou na jeho cestě do Příbrami, jel tam pracovně, tak jsem jela s nim. Mám z toho i moji fotku.
Je to na takovém malém mostu. Jinak jsem ani neřekla jednu věc, začala jsem držet dietu a lidi mi říkají, že je to na mě znát, mám z toho radost, ale ještě trošku chci. Budu chodit na aerobik, takže budou i svaly. Tak a v pátek má tátova sestra svatbu, takže pak sem dám i fota, protože budu fotit. A ještě jedna věc, rozešla jsem se se svým klukem, ale snad zůstaneme alespoň přáteli. Tak zatím ahoj, jdu si dát špagety. A půjdu ven mezi lidi, tak zatim ahoj. Doufám, že se vám můj dlouhý článek líbil.