Červenec 2008

Prázdnin si musíme užívat =)

18. července 2008 v 21:03 | Sabís =) |  Deník
Ahoj, tak se po dlouhé době hlásím . No tak jak trávím prázdniny, jediné tak dlouhé v roce? Minulý týden jsem byla na chalupě a děsně jsem se nudila , hodně jsem četla knížky a hrála si se psem od strejdy . A tento týden jsem byla v Praze a užívala si kamarádů a miláška . Představte si, přijel z moře a je jak nějakej italián a já jsem vedle něho jak sejra. No a dostala jsem krásnej dáreček . Moc hezký stříbrný řetízek a pak ještě náramek v mém znamení. Ale musím si ten stříbrný dát do zlatnictví aby mi ho trochu zkrátili, protože mám hrozně malou ruku a všechno je moc velké . No a dneska jsem se s ním musela rozloučit na 5 týdnů , alespoň si dám plno věcí dopořádků. A zítra jedu na tábor , těším se strašně moc, před chvilkou na mě padla ta nálada, že se těším alespoň na kamarádky, sice nevím co se tam bude dít a docela si myslím, že to bude možná i naprd, ale uvidí se až tam , třeba se všechno zlé v dobré obrátí . No a to by bylo asi vše moji milí . A až přijedu, tak sem opět hodím článek . Užívejte prázdnin, jsou jen jednou v roce, tááákhle velké .

Rihanna - Take A Bow

18. července 2008 v 16:42 | Sabís =) |  Zpěvačky ♪
Název - Rihanna - Take A Bow
Názor - Super písnička, slyšela jsem jí na MTV a oblíbila jsem si jí, myslím, že Rihanna má super hlas a sluší jí to. No prostě parááááda!
Mp3 - Klikni na odkaz ZDE

Blbá noha =(, blbej den ... ale zítra to musí být lepší!

2. července 2008 v 20:49 | Sabís =) |  Deník
Ahoj, tak se opět hlásím . Jak se máte a tak? Dnes jsem nenapsala deníček, takže to chci trošku napravit . Já se mám celkem špatně. Už jsem psala, že jsem byla v pondělí na vypalování bradavic na noze a je to děsný . Hrozně to bolí, čekala jsem, že to teda bude tak první den a pak to bude alespoň trochu v pohodě, ale ono to snad bolí víc, jak ten první, doufám, že se ta hnusná sviňácká bradavice zničí, když už tak trpim . Taky trpim i duševně, protože dneska jsem chtěla jít s Járou do kina, ale nedošla bych tam, tak jsme se domluvili, že půjdu k němu, ale taky by to nešlo, žádná bota mi prostě nemůže sednout na tu stupidní nohu , takže jsme nakonec kecali jen na lavičce pod barákem . No ale zejtra se vidět musíme!!! Zítra máme spolu už tři týdny , vim, že je to málo, ale to nevadí, každej čtvrtek je pro mě takovej ... hezkej. I když to bude příští tejden už čtyři, tak to jako měsíc nebereme, to bude až 12 . Už se těším a doufám, že těch měsíců bude víc !!! Jojo všechno se takhle podělalo tou nohou, představovala jsem si, jak si tenhle tejden bez školy a spolu užijeme, ale pak se belhám jak důchodce, či postiženej blázen, takže to je děsný a ještě k tomu ani nemůžu být s nim . Všechno je naprd, to mi ty prázdniny začínají fakt suprově. No a jinak mi dneska odjeli rodiče na chalupu a to mi jako ještě řikali, že mě teda vezmou už dneska, že to nemá cenu abych tady zůstavala, když mě ta noha tak bolí . Jenže jsem tu zůstala, protože přece jen je šance, že toho Járu uvidim a to jako uvidim ! No a já tam pojedu až v pátek a budu tam celý ten týden, co je před námi. Další informace a to co se děje ještě napíšu . Tak papa !

Jde to z kopce

2. července 2008 v 13:04 | Sabís =) |  Oznamováček
Jde to z kopce, píšu pořád méně a méně článků . Tak v březnu jich bylo za měsíc 117, ale tento měsíc v měsíci červen jen 24 . Je to smutné koukat na to značné klesání, ale vlastně za to všechno můžu já. A nebo je už ten blog tak přeplněn tolika věcma, že už ani nevím co dávat . Nevím, ale každopádně mě to mrzí, mému blogu je už určitě rok, založila jsem si ho tenkrát ve škole na informatice, ale už nevím kdy to bylo. Ale můj první článek byl zde dán někdy v srpnu, ale vidím to tak, že ty dva články ze srpna smažu a narozeniny oslavíme v září . Pokud se tento blog do té doby úplně nerozpadne , ale to já nesmím dopustit! Potom bych se opět chtěla omluvit všem blogům, které jsou sb . Vím to, úplně na vás kašlu a to mě velice mrzí, ale chtěla bych poděkovat těm, co to vydrželi a drží pořád a nesmazali si mě, taky tu mám ještě plno spřátelených, které jsem nebyla schopna si ještě ani přidat . Jsem strašná, musím to napravit! Proto vam chci poděkovat, že mě držíte v těchto dnech špatného žití blogu, ale mám nové koníčky a na blog mi nezbývá moc času, ale pokusím se s tím něco udělat ...

Design → Polibek od žlutého kuřátka

2. července 2008 v 12:45 | Sabís =) |  Moje designy
Název - Polibek od žlutého kuřátka
Doba trvání - Už nevím
Názor - Tenhle design tu byl taky pěkně dlouho, někdy po mé škole v přírodě až do tohoto týdne, líbil se mi, ale už byl taky čas na změnu.