Červen 2008

Moje poslední dny aneb život o samotě =)

30. června 2008 v 22:16 | Sabís =) |  Deník
Ahojky lidičky !
Tak jak se máte? Jaké bylo vysvědčení? Já měla výzo super. Vyšlo to a měla jsem jen čtyři dvojky . A v pátek mě čekalo další překvapení. Měli jsme jet na chalupu, ale rodiče mě tu nechali a já mohla na louku, kde byla rozlučka devát´áků se kterými jsem se ted´ skamarádila . Takže jsem vlastně byla celou noc z pátka na sobotu sama doma . Ale bylo to v pohodě. A rozlučka? Ani se neptejte . Sabinka byla moc hodná . No a v sobotu jsem tu byla taky sama a musela jsem si uvařit oběd, no kdo by mě viděl, tak by se po**** smíchy . Dělala jsem brambory a řízek, ale první jsem dělala jen takové malé řízečky a nějak se mi to z jedné strany osmažilo moc a měla jsem takové uhlíčky než řízečky a taky to začalo kouřit . Ale nějakým zázrakem se mi podařilo ten velký nespálit a chutnal dobře . A druhý den jsem si dělala špagety a ty byly taky super a to vaření už tak tragicky nevypadalo. No a jinak jsem v sobotu byla u Járy a opět jsme koukali na 08 a v neděli jsem byla venku až do tmy . Jen s Járou a Michalem na hřišti, bylo to super! Ach jo, mně se bude tak stejskat . Na všechny jsem si zvykla a bude těžké přijmout fakt, že už do jejich třídy nebudu moct . Nejhorší pro mě budou prázdniny bez Járy, ale ono to pomůže, taky budeme chvilku od sebe a tak nejlépe zjistíme, že je to opravdová láska . Bude to takovej test a tak myslím, že by to měl brát každej, prázdniny jsou velkej test lásky, jestli to vydrží, tak je to ono a jestli ne, tak to nemá cenu a tak by se měl řídit každej. Jára řikal, že jsme se na tenhle test našprtali, já doufám, že to vyjde na jedna . No a copak jsem dělala dneska? Byla jsem v nemocnici u kožního . Hm super, prej bradavice, takže je trošku poškádlila dusíkem, sakra to bolí jak prase a ted´ chodim jak nějakej postiženej debil!!! Mám nohu furt na stranu, protože na to člověk nemůže ani šlápnout, je to taková bolest a pálení. Nikomu to nepřeju! No ale snad se mi to co nejdřív zahojí! Tak přeji dobrou noc papa!!!

Dnešní super den =)

24. června 2008 v 22:17 | Sabís =) |  Deník
Bože!!! Bože!!! Bože!!!
Jsem mimo , berte mě s rezervou. Čím to asi bude? Wow . Omg, dneska byl můj super den a myslím, že nejsem jediná kdo to tak bere, že Lůco ? Je mi líto, že jsem někomu ublížila, on snad chápe , nechtěla jsem a mrzí mě to, ale člověk v životě musí udělat pár rozhodnutí a třeba né každému se můžou zamlouvat. Omlouvám se ! Ale dneska byl super den, návštěva domu, kde bydlí milovaná osoba a návštěva byla dlouhá a moc hezká. Ještě že mají kabelovku , na kanál 08 asi nezapomenu . Páni to bude ze dneška vzpomínek . No tak papa a dnešní den ukončím písničkou a taky citátem, který mi poslala Lucka.
V lásce se konec konců jeví tatáž situace jako při večeři. Chceme-li mít dlouho chut´ nesmíme se přejídat.

Můj blog jako veřejný deníček O_o =D

23. června 2008 v 22:35 | Sabís =) |  Deník
Ahoj moji milí ! Tak jak se máte? Musim uznat, že jsem vás ted´ sakra zanedbávala, ale snad je tomu alespon na chvilku pokoj, dneska jsem se to snažila trochu dohnat . No takže moje novinky ze světa Sabinky ? Mám se super, ale můj blog zná snad polovina druhýho stupně . No tak přehánim, bude jich mín, ale tenhle blog najednou zná ještě víc známejch lidí , už tenkrát jsem nadávala jak je jich moc, tak ted je jich tak snad o deset víc . Nemůžu sem napsat už ani Ho*** *171*. Hned je to použito proti mně . Takže co bych vám tak mohla říct aby to člověk nemohl tak použít? Vlastně ani nevim. To že jsem házela na sebe v neděli bronz, to ani řikat nebudu. Jinak ráno to hned uslyšim . No a to, že jsem blázen do jednoho kluka taky řikat nemusim, páč je to asi většině jasný . Ale úplně super bylo všechno co jsem zažila celej minulej tejden a tenhle den . Mám ráda všechny lidi se kterejma jsem se ted´ dostala ven a kdybych měla jmenovat, tak by to bylo: Jiříček , Michal , Lucka , no dobře i Patrik, ale bez srdíčka a pak samozřejmě Jáááára . S tim Patrikem . Pát´o ty mě sice někdy fakt sereš!!!!! Ho*** *171*Ho*** *171*Ho*** *171*, ale i tak se mi po tobě bude stejskat, věř nebo nevěř! A po všech! Musíme se sejít zase někdy všichni, myslim jako třeba v září, ale my se s Lůcou nějak přizpůsobíme vašemu času. No a jinak? Dneska jsme odevzdávali knížky za osmičku, nudáááá a zejtra dostaneme nový, to jsem zvědavá jestli chytim Járu , to bude trhací kalendář. Že Lůco? Jára 40 Kč, Lucka 40 Kč Loool, kdo nebyl, asi nepochopí . No lidi už asi budu končit, sice je asi pravděpodobný, že mému článku nerozumíte, ale vyznat se někdy v těch vašich, kdy furt mluvíte o jinejch lidech, taky to někdy stojí za to, tak to ted´ taky prosím přežijte . Pápá

Návštěvnost rapidně klesá O_o

23. června 2008 v 21:57 | Sabís =) |  Oznamováček
by wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.org
No to je snad špatnej sen ??? Má návštěvnost rapidně klesá. Nevíte někdo co se děje? Od doby kdy zmizel banner na hlavní stránce blogu.cz se něco stalo, ale sakra něco! Tak se na to podíváme

Navstevnost za minuly tyden (2.6.2008 - 8.6.2008) je:
Pondeli: 36
Utery: 45
Streda: 40
Ctvrtek: 50
Patek: 44
Sobota: 37
Nedele: 46

Celkem: 298
Podívejte se na datum by wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.org
A tento týden
Navstevnost za minuly tyden (16.6. 2008 - 22.6. 2008) je:
Pondeli: 31
Utery: 32
Streda: 39
Ctvrtek: 30
Patek: 27
Sobota: 16
Nedele: 23

Celkem: 198

No to je přesně 100 lidí by wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.org Kam se poděli ??? To netuším, ale měli bychom s tím něco dělat. Pomožte mi zachránit tento blog před naprostou záhubou . Opět sem přijdte a pokochejte se mejma žblábolama a nebo jinýma věcma co vás baví, snad to tu najdete!

Malý slovník =D pro zasmání

23. června 2008 v 21:08 | Sabís =) |  Ostatní - smajlík
Tak tu mám docela dobrou srandu od mé sb Lizzy, doufám, že se nebude zlobit!
Pesimista
optimista s bohatými zkušenostmi.
Informatik
odborník, který vyřeší problém, který vůbec neexistoval, způsobem, kterému nikdo nerozumí
Hardware
je ta část počítače, do kterého můžete kopnout, když přestane fungovat software.
Skaut
dítě oblečené jako kretén, pod vedením kreténa, oblečeného jako dítě.
Farář
člověk, kterého všichni lidé oslovují otče, jenom jeho vlastní děti mu říkají strejdo.
Meteorolog
expert, který dokáže přesně vysvětlit, proč se mu včerejší předpověď nepotvrdila.
Kamarád/ka
osoba opačného pohlaví, která má něco, co způsobuje, že se s ní/m nechceš vyspat.
Intelektuál
člověk, který dokáže více než dvě hodiny myslet na něco jiného, než na sex.

U2 - One

23. června 2008 v 20:53 | Sabís =) |  Kapely ♪
Název - U2 - One
Názor - Tahle písnička je jedna z oblíbených mého kamaráda a jeho holky. Taky nám ji hráli na škole v přírodě a mě strašně přirostla k srdci, protože jsem u ní slyšela prvně něco moc hezkýho =). A vůbec je prostě moc pěkná a protože je pěkná, tak vám ji sem prostě nemůžu nedat. Prostě wow =)
Mp3 - Klikni na odkaz → ZDE ← je to odkaz na nějaký blog, musíte tam pár vteřin počkat =)

Design → Moje koláž

23. června 2008 v 20:19 | Sabís =) |  Moje designy
Název - Moje koláž
Doba trvání - Už nevím
Názor - To byl takovej můj výtvor. Byl z fotek a obrázků co mi tam hezky pasovaly. Takovej můj svět. V nadpisu taky je: ,,Můj svět, můj blog."

Moje super škola v přírodě a láska? =D

18. června 2008 v 11:39 | Sabís =) |  Deník
Ahoj zlatíčkáááá !!! Tak jak jste se měli když jsem tu nebyla??? Já se mám momentálně báječně . Tak já vám teda popíšu co se dělo, asi každého to zajímá, teda doufám . No takže když jsme v sobotu přijeli na ten krásný hotel, tak jsme ani nikam nešli. Ale přesně ten den, k mému údivu, jsem začala hrát ping-pong s jedním klukem, který se mi líbil i ve škole. Jo a asi bych vám měla ještě upřesnit, že jsem jela já a pár lidí z mojí třídy a jinak celá 9.A. No a ten kluk mě jakože začal balit . A další den, když jsme byli na výletě v Černý studnici nebo jak se to jmenovalo (prostě rozhledna) tak jsme spolu začali chodit . Jenže den na to jsem se s nim rozešla. No čekala jsem, že mi dá nějaký impuls k tomu, že je to to pravé, ale dal mi impuls, že ne . Choval se jak debil!!! Další den a to jsme se už dopracovali k úterý, jsem si povídala s jinym klukem, šli jsme spolu celou cestu do Jablonce nad Nisou, ale ten má holku, kterou fakt miluje, ale vyklubal se z toho fajn kluk na pokec a kámoš . Jenže během toho se o mně začal zajímat další kluk a nebyl jeden . To se mi přihodilo poprvé za život. Najednou jsem si povídala s klukama jakoby nic a moje sebevědomí dá se říct, že stouplo a já jsem tomu ráda. O diskotékách jsem tancovala na každýploužák a užívala jsem toho, že je o mně taky zájem. No a další dny byly prima, zajímali se o mně dva kluci a jiní zase projevovali zájem o pokec a já se nebránila . Je s nima sranda! No a jeden klučina z těch dvou mě přece jen uchvátil ! Jako malá jsem s nim chodila do školky a byla to moje velká dětská láska . Sice si to nepamatuje, ale nevadí. No a ve čtvrtek jsem s ním začala chodit . Sice jsem zlomila srdce tomu druhému, ale mám je ráda oba, jenže prostě toho prvního víc . No a neni to jen láska ze školy v přírodě, ale pokračuje to dál a jsem moc ráda . Jeho kamarád chodí zase s mojí kamarádkou, a tak tady v Praze chodíme ven všichni i s těma dalšíma dvouma klukama a je to fajn. Třeba v pondělí jsem byla jen já a čtyři kluci venku a šli jsme i do mekáče . Bylo to super, sice se od nás Páťa pak odpojil, ale nevadilo. No a včera jsme byli i s Luckou, tak Páťa nebyl sám. No a kluci hráli fotbal a my jsme na ně koukali a pak jsme všichni kecali, jsme se smrskli na jednu lavičku , muselo to vypadat vtipně . No a co dále? Normálně budu mít na vysvědčení jen 4 dvojky , já mám radost. Sice jsem tu čtvrtou mít nemusela, protože je z občanky, takže by byly jen tři , ale s tim nic neudělám už no. Musim teda říct, že takhle jsem si konec školního roku nepředstavovala. Ale bude to hozný, ty prázdniny a navíc kluci jdou ze školy na střední a my tu s Luckou ještě rok pobudeme . Za kym budeme chodit o přestávkách? . No tak další zprávičky vám budu dávat až se zase něco přihodí. Papa a mám vás všechny moooc ráda !

Limp Bizkit - Behind Blue Eyes

17. června 2008 v 21:28 | Sabís =) |  Zpěváci ♪
Název - Limp Bizkit - Behind Blue Eyes
Názor - Když jsem byla na škole v přírodě, tak ji tam měla moje spolužačka a poslala mi ji na telefon a taky nám ji pouštěli na diskotéce a já jsem si tu písničku ted oblíbila. Je to krásná, pomalá písnička, co dodat, ploužák! Takže super!! =D
Mp3 - Klikni na odkaz → ZDE ← (POZOR!!! za písní je jakýsi kus další písně, docela hezký =), ale nepatří to k písni, kterou tu mám, takže si ji možnáí sežente jinde =) )

Žvejky - kuličky z automatu

14. června 2008 v 19:57 | Sabís =) |  Různé věci
Počet - 7
Názor - Mnam =) žvejky, ale tohle jsou jenom kuličky z automatu
Zdroj - Deviantart - ted můj, pracně jsem hledala

Protivný sprostý holky

13. června 2008 v 19:22 | Sabís =) |  Film

Obsah, děj

"...aneb Co dokážou holky, když se perou o kluka."

Cady Heronová měla určitě neobvyklé dětství. Její rodiče jsou zoology a spolu s nimi žila 15 let v africké džungli, a naučila se tak všechny techniky přežití a ztotožnila se s tamějším stylem života. Po domácím vyučování mezi slony a gorilami se ale musí vypravit studovat na střední školu do velkoměsta, a tak si jistě dovedete představit, jaké budou následovat perné i humorné situace mladé, upřímné a nezkušené dívky ve městě.

Cady si ovšem ve škole brzy najde kamarády, Damiana a Janis. Seznámí se však také se třemi nafoukanými a zároveň velmi oblíbenými dívkami. Provizorní velitelkou tria Reginou, Gretchen a Karen, které Cady zasvětí do městského stylu života a jejich skupiny vůbec. Mladá Afričanka se ale chce stýkat hlavně se svými prvními přáteli, a neví pro koho se rozhodnout. Celá situace se vyhrotí ve chvíli, když Cady začne chodit s Aaronem Samuelsem, bývalým přítelem Reginy. Ta si to samozřejmě nenechá líbit a rozhodne se jako pravý samolibý teenager: začne s Aaronem opět chodit. Když to Cady zjistí, rozhodne se s "nafrněnou" Reginou definitivně skoncovat. A tak společně s prvotními přáteli Janis a Damianem vymyslí přímo ďábelský plán, jak se pomstít.

Základní informace

Český název: Protivný sprostý holky
Originální název: Mean girls
Česká premiéra: 28. října 2004 (před 1317 dny)
Světová premiéra: 19. dubna 2004 (před 1509 dny)
Natočeno: USA 2004
Režie: Mark Waters
Scénář: Tina Fey
Kamera: Daryn Okada
Hudba: Rolfe Kent
Hrají: Lindsay Lohan (Cady Heronová), Rachel McAdams, Lacey Chabert, Amanda Seyfried, Jonathan Bennett, Tina Fey, Neil Flynn (pan Heron)
Přístupnost: od 12 let
Délka: 97 minut
Žánr: Komedie
Distributor: Bontonfilm
Trailer

Good Charlotte - Wounded

12. června 2008 v 18:39 | Sabís =) |  Kapely ♪
Název - Good Charlotte - Wounded
Názor - Tahle písnička se mi moc líbí a díky tomu videu, které k tomu přikládám i tady, ji umim dokonce i zpívat. Teda musim se dívat na ty slova někdy no =). A je fakt pěkná. Chtěla bych se omluvit Markétě, která u článku kde jsem prosila lidi co tuhle písničku mají, byla lehce uražena =). Ty jsi mi ji mohla poslat Marky, ale vykašlala jsi se na to, tak jsem si ji sehnala tady. Ale děkuju pěkně no.
Mp3 - Tak jsem si tuhle písnčku pracně vyškemrala u blogových kamarádů =). No a kdyby ji někdo chtěl, tak mi napište na mail (je v menu) a já vám ji na ten mail odešlu.

Jsem na škole v přírodě

11. června 2008 v 18:50 | Sabís =) |  Deník
by wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.org
Ahoj všichni! Právě v tomto čase jsem někde na škole v přírodě . Musela jsem něco napsat aby se vám nestýskalo . Určitě chodíme velké tůry každý den a já už mám ušlapané nohy. Každý večer padám únavou a spím jak špalek . Učitelka nám nic nedovolí a div nám nezakazují používat telefon. Nebo je to taky úplně obráceně, sice určitě chodíme strašně kilometrů každý den, protože je to prý ozdravný pobyt , ale třeba tak unavená nejsem. Třeba se i bavím a třeba to je i velká sranda. Opravdu nevím co se bude dít tento den na který je článek připravený. Určitě vám budu povídat a budu taky fotit jako divá . Tak Ahoj a moje milé Sb, prosím nemažte si mě. Děkuju
by wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.org

Test - Miluje tě?

10. června 2008 v 19:40 | Sabís =) |  Ostatní - smajlík
Jsi venku s ním a partou kámošů. Jak se chová?
a)
Tajně se na tebe dívá a usmívá, když si myslí, že ho nikdo nesleduje.
b) Tahá tě za vlasy, plácá tě po zádech a dělá si z tebe srandu.
c) Během "hovoru" s tvými prsy stíhá sledovat všechny holky kolem.

2 Na jaké hlášky balí holky?
a) Co jsou to holky? Je zaneprázdněný hraním PlayStation s kámošema a na blbosti nemá čas.
b) Používá starou známou historku o zlomeném srdci.
c) Nemá žádnou taktiku - prostě co na srdci, to na jazyku.
3 Co bylo v poslední esemesce, kterou jsi od něj dostala?
a) Party, sobota 19.00. Vezmi kámošky.
b) Nudím se. Nepůjdeme ven?
c) Čau, jak se máš?

4 Když jste spolu sami, jaký má postoj?
a) Stojí ve stejné pozici jako ty, natočený směrem k tobě.
b) Obvykle má zkřížené ruce i nohy.
c) Je blízko tebe, ale nedotýká se tě a ruce má svěšené podél těla.

5 Tvoje nejlepší kámoška má krizi zrovna v den, kdy tě čeká třetí žhavé rande s tvým idolem. Když ho požádáš, jestli byste mohli rande odložit, řekne:
a) To je v pohodě, tak se sejdeme zítra?
b) Vezmi ji s sebou, neměla by zůstat s takovou náladou doma!
c) Děláš si srandu?! Je snad tvoje kámoška důležitější než já?!

6Jak ti říká?
a) Lucie. Mimochodem - jmenuješ se Sára.
b) Lásko. Hurááá!
c) Ty vole. A přidá přátelské poplácání po zádech.

Výsledky:
1a) 2, b) 3, c) 1
2a) 2, b) 1, c) 3
3a) 1, b) 3, c) 2
4a) 2, b) 1, c) 3
5a) 2, b) 3, c) 1
6a) 1, b) 2, c) 3

11 a méně: Jenom touha
Tenhle týpek střídá holky jak ponožky a určitě zatím nehledá lásku. Pokud si chceš užít, je to ten pravý, ale jestli hledáš lásku, ruce pryč! Jeho okouzlení tebou odejde stejně rychle, jako přišlo. Až dosáhne toho, že se do něj zamiluješ, pravděpodobně ztratí zájem.

12 - 16: Je zamilovaný
Věř, nebo nevěř, vypadá to, že tě miluje! Možná ti to ještě neřekl, ale nezoufej, klukům tyhle záležitosti trvají trochu déle. To, že nepospíchá, znamená, že mu na tobě záleží. A navíc - mluví za něj činy, ne =)? Takže už na nic nečekej a jdi do něj!

17 a více: Platoničtí kámoši
Má tě rád, ale váš vztah pro něj zatím není nic víc než "jen" přátelství. To, že tě občas chytne kolem ramen nebo ti dá pusu, ještě neznamená, že tě miluje. Zkus s ním být kámoška a uvidíš... možná mu to časem dojde. Víš, co se říká - kamarád taky rád =).

Berušky

9. června 2008 v 19:27 | Sabís =) |  Zvířata
Zdroj - Od mé sb Pajjulky, ale i ode mne, tak nevím. Uvádějte můj blog jako zdroj a tady je na Pajjulku
Názor - Sedm teček =), berušky jsou krásný asi jediný brouček, kterého se nebojím.
.jpeg" alt="luck_on_a_stick_by_rudib[1].jpeg" class="center"]

Pixelky - Černý smalíci

8. června 2008 v 19:34 | Sabís =) |  Pixelky
Název - Černý smalíci
Počet - 28
Zdroj - Můj!!! Kopíruj se zdrojem! Našla jsem si je sama. Na stránkách s pixelkama.
black smileys 1 -black smileys 2- black smileys 3- black smileys 4- black smileys 5- black smileys 6- black smileys 7 -black smileys 8- black smileys 9- black smileys 10- black smileys 11 -black smileys 12 -black smileys 13 -black smileys 14 -black smileys 15 -black smileys 16 -black smileys 17 -black smileys 18 -black smileys 19- black smileys 20 -black smileys 21- black smileys 22 -black smileys 23- black smileys 24 -black smileys 25 -black smileys 26- black smileys 27 -black smileys 28

Odjíždím!!!

7. června 2008 v 14:39 | Sabís =) |  Deník
Ahojky, tak právě tenhle den jedu na školu v přírodě . Takže chci všechny sb upozornit, že tu nebudu celý týden . Tak prosím, nemažte si mě, články jsem ale předpřipravila. Budete tu mít každý den něco a to ve večerních hodinách . No nevím co mě tam čeká na té škole v přírodě, ale všichni říkají, jak to bude hrozné, že tam budeme chodit děsný tůry . Katastrofa, měla bych se těšit, ale docela se bojim, ještě mi upadnou nohy . No tak pápá a užijte si tu ten týden bete mě

Pohoda před cestou =)

6. června 2008 v 20:48 | Sabís =) |  Deník
Ahoj, zlata . Dneska pracně připravuju články až se ze mně kouří . Máte tu každý den nějaký . A co se dneska dělo? Zjistila jsem kdo je ten slavný kluk mé spolužačky a já ho znám. Jede taky na tu školu v přírodě, ale je v devítce u nás se jen dobíralo. No přeju jí to . Dneska se ani jinak nic moc nedělo. Sedim především na pc, snažím se vám tady něco vykutit. Píšu si po icq a taková pohoda před cestou. Mamka s tátou odjeli, tak jsem tu jenom s bráškou . No já už končím a jdu si ještě postahovat mp3! Tak pápá a přežijte to tu

Wow našla jsem na netu super zpěváka a musím vám připravit články

5. června 2008 v 20:37 | Sabís =) |  Deník
Ahoj . Tak já vám v sobotu odjedu, lidičky!! Bude se vám stejskat? Mě po vás jo, ale nevím co vám sem mám předpřipravit . Dneska jsem tak koukala na youtube a řikám si, že tam zadám Blink 182 a najela jsem na nějakou písničku a díky tý jsem našla nějakýho super cáklýho kluka a hraje báječně na kytaru a zpívá taky krásně . Jmenuje se Sam Koster, jestli o něm něco víte nebo znáte nějaký stránky (nejlépe české nebo přeložené), tak mi prosím dejte vědět . Budu moc vděčná . No a jinak ani nevím co povídat. Musím hrooozně moc zapojit mozek a vymyslet něco, co sem dám aby jste mi neutekli . No tak já jdu něco kutit , tak pápá. Jo a mimochodem poslouchat Sama .

Takžéé, no heh =) někoho jsem viděla

4. června 2008 v 21:02 | Sabís =) |  Deník
Ahoj! Tak co bych vám pověděla . Mám super náladu a to je dobře . Takže dnešní den ve škole probíhal docela v pohodě, opět jsme dělali den dětí, ale pro školky a zahráli si i lidi co dělali taky tuhle akci . Slyšela jsem chválu na mojí disciplínu . To jsem ráda. No a jinak ani nic nebo teda něco jo, ale pšššt . Jsem vysmátá. Dneska jsem konečně někoho viděla a bylo to docela fajn, sice jsem musela pořád mluvit jen já , ale šlo to. A zdá se, že jsme se neviděli naposledy, možná ještě v pátek, protože pak odjíždím na tu školu v přírodě. Chtěla jsem se zeptat, jak se vám líbí nový design? Nevím jestli byl dobrý nápad dávat to samé pozadí do záhlaví i do stránky (myslím to kostičkované) . No to je jedno, kdyby někdo něco řekl, tak budu ráda za radu. No a jinak ani nevím, co bych povídala . Dneska jsem vykecaná dost . Ještě bych se chtěla zeptat, nemá někdo k týhle písničce mp3? ↓
Budu moc vděčná, když jí někdo bude mít. je to od Good charlotte a jmenuje se Wounded.
Tak já se loučím , papa a měj te se rádi