Prosinec 2007

Ted jdu na chvíli pryč

31. prosince 2007 v 15:20
No a ted´ se jdu koukat na Saxánu. Takže se sem vrátím až potom =)

Křižovatka - Music

31. prosince 2007 v 15:16 | Sabís |  Music ♪
Z televize - Myslím tím, třeba Xfactor nebo jiné

Hlášení =)

31. prosince 2007 v 14:55 Oznamováček
POZOR! PROBÍHAJÍ ÚPRAVY!

Moje 1.colorka

31. prosince 2007 v 14:46 Moje obrázky
Jé tak mám konečně ten program. Jmenuje se PhotoFiltre. Každej ho tak chválí. No a já udělala jednu colorku. Neni to žádná sláva, ale taky je první, tak doufám, že mě chápete.

Číňanskej hlavolam =))

31. prosince 2007 v 14:15 Vtipné obrázky
Hehe tak tady mám něco od mé blogové kamarádky Pajjulky. Nebudu dávat zdroj, protože Pajjulka to má taky se zdrojem, a tak by to byl takovej dlouuuhej řetěz. No takže jestli někdo ten zdroj přece jenom chce tak navštivte Pajjulku.No a ted´ už konečně k tomu obrázku ↓

Bleskovka 4

31. prosince 2007 v 13:21 Bleskovky
Holka nebo kluk ? Piš a diplom máš v kapse.

Dnes

31. prosince 2007 v 13:06 Oznamováček
Tak dneska sem dám nové rubriky a všechno urovnám =). Tak doufám, že s novým rokem to bude všechno lepší a hezčí =). Musím taky naplánovat nějakej novej design =)

Návštěvnost (24.12.2007 - 30.12.2007)

31. prosince 2007 v 12:00
Tak! Nikdy sem nedávám návštěvnost, ale když tak koukám, tak skoro všechny blogy to na blog dávají. A protože se mi docela líbí tak ji sem dám =) ↓
Navstevnost za minuly tyden (24.12.2007 - 30.12.2007) je:
Pondeli: 26
Utery: 16
Streda: 31
Ctvrtek: 17
Patek: 10
Sobota: 21
Nedele: 17

Celkem: 138
Tak vám moc děkuju, že sem chodíte a klidně chodte dál

Nej den!

30. prosince 2007 v 19:22 Deník
Tak to bylo super! Nadpis sice oznamuje: Nej den!, ale doopravdy to byl nej víkend .Tak v pátek přijela kamarádka z Hodonína (Domča). Známe se z tábora, kam jezdíme každý rok. No a přijela k mé druhé kamarádce z tábora (Markétě), která bydlí, jako já, v Praze. No a tak jsme se domluvily, že půjdem někam na nákup nebo jen tak pokecat. No sedly jsme si spolu s dobrou zmrzkou a povídaly si . Pak jsem ještě šla k Markétě domu, byly jsme na počítači a tak. Pak jsem jela domu . Teda já to řikám zábavně co? Ale zábava byla to jo . No jinak jsme myslely, že se už s Domčou neuvidím, protože u nás doma bylo v plánu, že pojedeme na chalupu. Jenže jsme nejeli a tak jsem zavolala holkám a naplánovaly jsem si další věci. Domča se chtěla podívat do města. Na Staromák a Václavák. Procházely jsme se tam jakou dobu. Taky jsme nakukovaly do obchodů a tak. Bylo to super! Pak nás čekalo to kino. Kdo pořádně četl článek pan včelka tak ví . Ten film byl taky fajn . No a pak se jelo domů, protože byl večer . No a dneska bylo zase v plánu, že konečně pojedeme na tu chalupu, ale zase se nejelo, a tak jsem zavolala holkám. No a dneska jsme jely zase na Václavák. Ale jen po nějakých obchodech. Domča si koupila tričko, Markéta kalhoty a já nic . Domča se chtěla podívat taky na Karlův most a Národní divadlo. Tak jsme si zapozovaly před jejím fot´ákem a jely jsem zase k Markétě. Společně jsme koukaly na nějakej film, kterej mě jaksi nebavil, a tak jsem holkám do toho neustále kecala . No oni na to koukaly už před tim a ted´ se jen dokoukávaly, no a já to neviděla. Markéta řikala něco o tom, že mě zabije , ale stejně to neudělala .No a pak byl ten čas! Kdy jsme nasedaly do auta a jely na autobusový nádraží. Kde na Domču čekal autobus, směr Brno .No rozloučily jsme se a čárymáryfuk a Domča byla pryč . Ale od Ježíška jsem dostala dopísní papíry, a tak budu psát . ← To je teda článek! Hrůza, ale nějak mi za ten den došly vtipy .
Tak to jsou ty moje zlata

Pan včelka

29. prosince 2007 v 13:42 Film

Obsah, děj

Včela vždycky v čele.

Protože jsme všichni vyrůstali se Včelkou Májou, víme o tomhle sympatickém a pichlavém hmyzu svoje. Zdaleka ne ale všechno, o čemž nás přesvědčí Barry B. Benson, který, co se neposednosti týče, strčí Máju do kapsy i s Vilíkem. Nekorunovaný král animovaných pohádek, studio DreamWorks, se spojilo se slavným komikem Jerrym Seinfeldem, a společně vás zavedou do zábavného světa, ve kterém to hučí jako v úlu.

Včelí společenství jede už nějakých 27 miliónů let v zajetých kolejích. Včela se narodí, jde do školy, po jejím absolvování do továrny na výrobu medu a tam pilně jako včelička dře až do konce svých dnů. Čerstvému absolventovi včelí univerzity Barrymu (Petr Rychlý) ta představa vůbec nevoní, i když má skvělou perspektivu, že po otci převezme prestižní funkci vrchního míchače. Barry totiž vzhlíží k jiné profesi. Chtěl by se stát součástí týmu Pylových machrů, elitní včelí skupiny, která opylovává květy, sbírá nektar a hlavně má jako jediná výsostnou pravomoc vyletět ven z úlu. Tomuto cílevědomému trubci se to skutečně podaří. První okamžiky "na svobodě" Barrymu doslova otevřou oči, protože lidský svět předčil jeho nejbujnější představy. Než se jím ale stačí pokochat, sejme ho nejprve tenisák, hned potom náklaďák a nakonec déšť. Zničený a dezorientovaný se ocitne v bytě newyorské květinářky Vanessy (Hana Ševčíková), která ho zachrání před posledním a zcela fatálním sejmutím botou svého kamaráda. Jako dobře vychovaný sameček se jí rozhodne poděkovat, čímž poruší základní pravidlo včelího společenství - Nemluvit s lidmi. (Včely to překvapivě umějí.) Tento "zločin" mu ale pomůže lépe poznat lidský svět a dovede ho k šokujícímu zjištění: Lidstvo už tisícovky let krade včelám med, aniž by za to platilo, nebo se aspoň stydělo. Barry se proto rozhodne postavit do čela včelí revoluce, která má tuto nespravedlnost změnit. Pomsta výjimečně nebude sladká.

Ke zrodu Pana Včelky došlo náhodou, během přátelské večeře Jerryho Seinfelda se zakladatelem Studia DreamWorks Stevenem Spielbergem, na níž Seinfeld plácnul, že by rád natočil film o včelách. "Vždycky mi přišlo úžasné, že obyčejní brouci dokážou vyrábět tak úžasnou věc, jakou je med," říká Seinfeld. "Nikdy mě ale nenapadlo, že si se Stevenem a Jeffreym Katzenbergem (spoluvlastník DreamWorks) tak rychle plácneme ve chvíli, kdy jim dám pouhý název bez příběhu." Když si uvědomil, že lidstvo parazituje na včelí práci, měl hotovou kostru, na kterou už prý snadno nabaloval jednotlivé situace a gagy, jimiž se Pan Včelka přímo hemží. Ostatně ho stvořil talentovaný komik. Zdá se, že Mája dostala skvělého bratříčka.
Pan Včelka - plakát

Základní informace

Český název: Pan Včelka
Originální název: Bee Movie
Česká premiéra: 6. prosince 2007 (před 23 dny)
Světová premiéra: 2. listopadu 2007 (před 57 dny)
Natočeno: USA 2007
Režie: Steve Hickner, Simon J. Smith
Scénář: Spike Feresten, Barry Marder, Andy Robin, Jerry Seinfeld
Hudba: Rupert Gregson-Williams
Hrají: Jerry Seinfeld (Barry B. Benson - hlas), Renée Zellweger (Vanessa - hlas), Alan Arkin, Kathy Bates, Matthew Broderick, John Goodman, Larry King, Oprah Winfrey, Larry Miller
Přístupnost: přístupný
Délka: 86 minut
Žánr: Animovaný / Komedie
Distributor: Bontonfilm
Můj názor: No tak film byl hezkej. Děj měl nějakou hlavu a patu, prostě včelka co chce něco dokázat. Bylo to i vtipné, takže já nemám žádný námitky. A ještě k tomu jsem se na něj koukala v kině se svejma kamarádkama, takže co víc si přát =)

Rubrika emo → konec hlasování

29. prosince 2007 v 12:30 Emo
Konec hlasování! Rubrika emo tu bude, a tak budu muset udělat nové články. A jak dopadlo celkové hlasování?
Ano =) !33 % (4 hlasy)33 %4 hlasy
Ne =( !25 % (3 hlasy)25 %3 hlasy
Nevadí mi klidně ji nech =)17 % (2 hlasy)17 %2 hlasy
Stejně tam nechodim, je mi to fuk =/25 % (3 hlasy)25 %3 hlasy

Mamka

27. prosince 2007 v 14:35 Ostatní - smajlík
1.Moje maminka mě naučila NÁBOŽENSTVÍ:
,, Modli se, aby to z toho koberce šlo dolů! ´´
2. Moje maminka mě naučila LOGICE:
,, Proč ? Protože jsem to řekla ! "
3. Moje maminka mě naučila OHEBNOSTI:
,, Podívej se, jak máš špinavá záda ! "
4. Moje maminka mě naučila IRONII:
,, Ještě chvíli breč a já ti k tomu dám skutečný důvod ! "
5. Moje maminka mě naučila VYTRVALOSTI:
,, Nevstaneš odsud, dokud nesníš všechen ten špenát ! "
6. Moje maminka mě naučila znát POČASÍ:
,, Tvůj pokoj vypadá, jako kdyby tady před chvílí řádilo tornádo ! "
7. Moje maminka mě naučila ZÁVISTI:
,, Na světe jsou miliony nešťastných dětí, které nemají tak úžasné rodiče jako ty. "
8. Moje maminka mě naučila MATEMATICE:
,, Kolik chceš knedlíků ? Tři ? Dostaneš pět. "
Tak tohle jsem někde našla, už ani nevím kde =) a tak vám to sem ještě dám.

Rubrika emo

26. prosince 2007 v 13:00 Emo
Tak bych se chtěla zeptat, zda tu má být rubrika emo. Ona tu už vlastně je, ale stejně v ní nic neni. Nevím, jestli to má cenu, aby tu byla. Proto vás moc a moc prosím hlasujte tady v anketě a pište komentáře! Díky!

Vánoce =)

25. prosince 2007 v 15:55 Deník
Tak jakej byl vánoční den? U mě super. Odpoledne přijel brácha a tak jsme spolu jeli, jako každým rokem, do města. Na Staromák a Václavák, no prostě tam =). Pokoukali jsme a jeli zase domů. No mohlo bejt tak 5 hodin a mamka byla zavřená v pokoji a balila dárky no a na nás čekal stromek =/. Docela síla všechno to stihnout =). Ale všechno vyšlo! Večeře byla super a pak jsme zasedli pod stromek. Našla jsem tam věci jako oblečení, a to hlavně =), pak taky knížky, od bráchy 4 cd a kulmu a žehličku na vlasy v jednom.Taky jsem dostala svoje dvd (přehrávač dvdček) do pokojíku. Byly tam i nějaké vonavky a sprchovej gel, a tak no =). Takže bych mohla říct, že se to povedlo! Jo a ještě jsem dostala budík =), nějakej extra co netiká a řídí se podle nějakejch vln. A když se řídí čas, tak se přeřídí sám. Normálně jsme to zapli a ta ručička se rozjela úplně sama. Takže když se bude měnit čas ze zimního na letní, tak se to samo změní =). Super! Tak pište kometny co jste dostali právě vy.

Pro moje sb

25. prosince 2007 v 15:42 Sb
Tak a když tak koukám, že mi dáváte dárky, jako moje sb, k Vánocům, tak tu pro vás taky něco mám =) ↓

Od SB pro mě

25. prosince 2007 v 15:28 Od kamarádů a Sb pro mě
Něco od SB k Vánocům ↓ Díky
Další - celý článek ↓→

Fall Out Boy - Where is your Boy tonight?

25. prosince 2007 v 14:55 Kapely ♪
Taky boží =) ↓

Fall Out Boy - Sugar, We're Going Down

25. prosince 2007 v 14:51 Kapely ♪
Tak o týhle kapele budu dělat blog. Nebo dělat. To ne. Já už mám svůj druhej blog o hudbě, ale jako hlavní tam ted´ udělám tuhle.
Mimochodem!Tahle písnička je z nějakého pořadu, tak to neni zrovna vončo, ale celkově je ta písnička super =)

Diplomy za soutěž

25. prosince 2007 v 14:31 Diplomy za různé soutěže
Tak tu mám nějaké diplomy, které dlužím =/. Taky se chci dál vrhnout na další soutěže i když už nevim jestli jim mám řikat vánoční =/.Prostě budeme pokračovat a bude celkem asi ... no ještě nevim kolik kol =)
1) ↓
Další - celý článek ↓→

Dnes...Já nevim jak to nazvat =)

25. prosince 2007 v 13:03 Oznamováček
Tak hele dneska se tu rozjedu tak čekejte články =)